Osam medalja na Prvenstvu za Nišlije

Na Full Contact Prvenstvu centralne Srbije za seniore, juniore i pionire, održanom u Prokuplju 30 septembra, pehar za najuspešniji klub prvenstva još jednom je pripao Kik boks klubu “Niš”.

Takmičari Kik boks kluba “Niš” osvojili su 8 medalja (5 zlata, 2 srebra i 1 bronzu).
Nišlijama je pripao i pehar za najboljeg seniora “B” klase, koji je osvojio Darko Stevanović u kategoriji -81 kg, posle tri zabeležene pobede.
Pehar za najboljeg pionira, takođe je osvojio takmičar KBK “Niš”, Ognjen Mitrović-47 kg.
Naredno takmičenje za kikboksere “Niša”, biće učešće na juniorskom prvenstvu Srbije u Senti 14.10.2017. godine.