Nikola Dimitrijević osvojio Niš OPEN

Na terenima Teniske akademije Živković (TAŽ) danas je završeno Otvoreno prvenstvo Niša za seniore. Pobednik turnira NIŠ OPEN je Nikola Dimitrijević, teniser TAŽ

Detalj sa NIŠ OPENOn je u finalu savladao Đorđa Janaćkovića (BAS) iz Beograda sa 2:0 u setovima (6/2, 6/3). Za prvi reket turnira borilo se više od 20 tenisera iz cele Srbije. Niš OPEN je jedan od retkih turnira u Srbiji koji su važni za nacionalni rang i dalje učešće na međunarodnom nivou.

Danas je na terenima teniskog kluba „Mediana“ i Luka Stefanović, takođe igrač TAŽ-a, postao šampion Otvorenog prvenstva Niša za dečake do 16 godina. Radi se o turniru prve kategorije.

Takođe pročitajte

“Ukusi juga” u subotu u Vlasotincu

Manifestaciju Ukusi juga, koja je zbog najave lošeg vremena prošlog vikenda bila odložena, Turistička organizacija …

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.