Bronzana medalja za mlade kuvare na svetskom takmičenju

Petočlani nacionalni tim Junior chef club osvojio je bronzanu medalju na Svetskoj olimpijadi kuvara u nemačkom gradu Erfurtu.

kuvari-nemackaTim su činili mladi kuvari iz cele Srbije Stefan Živković, Aleksandra Sarić, Jovan Mijušković, Aleksandat Tomić i student gastronomije na leskovačkoj Visokoj poslovnoj školi Teodora Kosorić.

“Ova bronzana medalja je dijamanta vredna jer prvi put nakon 1984. godine u Srbiju stize medalja sa najprestiznijeg kuvarskog takmicenja u svetu. Meseci i meseci truda, znoja, neprospavanih noći i napornog rada su se isplatili, prenosi nam mentor i profesor gastronomije Momčilo Conić.

Takođe pročitajte

Tampon zona uživo u Nišu: Novi talas patrijarhata i mizoginije na internetu i šta sa njim

Uprkos snažnom talasu ženskih glasova i sve brojnijim inicijativama za umrežavanje žena koje nam omogućava …

Jedan komentar

  1. Hvala vam, momci i devojke na ovoj radosti! Nadam se da ovo neće proći neprimećeno u poplavi i potenciranju samo ruznih događaja! Zasluzujete sve počasti i nadam se da će biti sluha za ovako značajan uspeh i vašu požrtvovanost! Sami ste uz pomoć vaših trenera i prijatelja pronašli sponzore, bez uobicajenog neučestvovanja države u vasem uspehu! Zato je vas uspeh još veći! Takmičiti se na tako značajnom takmičenju i doneti medalju samo mladalackim entuzijazmom i mladim srcem pobednika, neverovatan je podstrek svima! Neka ovo “zlato” sija u vašim srcima i budućim uspesima zauvek!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.