Bez koncerta u Nišu za Pravoslavnu Novu godinu

Najavljivan koncert povodom proslave Pravoslavne Nove godine, a u organizaciji Gradske opštine Medijana je otkazan po odluci Gradskog štaba za vanredne situacije Grada Niša.

Da se podsetimo, ovih dana na drušvenim mrežama govorilo se i potpisivala se peticija niške humanitarke Marine Adamović, koja se zalaže da se sredstva koja su planirana za finansiranje koncerta u organizaciji Gradske opštine Medijana, proslede za lečenje dece.

U nastavku teksta prosleđujemo saopštenje Gradske opštine Medijana.

Po Odluci Gradskog štaba za vanredne situacije Grada Niša, usled nepovoljne epidemiološke situacije izazvane virusom Кovid – 19, otkazuje se nastup pevačice Anđeline Vujović i njenog benda, koji je planiran za četvrtak, 13.januara 2022.godine, u organizaciji Gradske opštine Medijana, a povodom tradicionalnog obeležavanja Pravoslavne Nove godine.
Termin održavanja koncerta, biće naknadno saopšten.

 

Takođe pročitajte

NISOMNIJA u Banovini 16. i 17.juna

Niški kulturni centar, u petak i subotu 16. i 17. juna organizuje Muzički festival NISOMNIJA …

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.